www.cs-pobojowisko.pl
Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Aby zademonstrować nasze zaangażowanie w ochronę prywatności, stworzyliśmy poniższe oświadczenie o ochronie prywatności.

Nasza strona używa formularza zamówienia, aby klienci mogli żądać informacji, produktów i usług. Zbieramy dane kontaktowe odwiedzających (takie jak ich adres e-mail). Dane kontaktowe z formularza zamówienia służą do wysyłania pokwitowań do naszych klientów. Użytkownicy mogą zrezygnować z otrzymywania przyszłych wiadomości; zobacz sekcję wyboru / rezygnacji poniżej.

Zabezpieczenia

Posiadamy środki bezpieczeństwa w celu ochrony przed utratą, niewłaściwym użyciem i zmianą informacji znajdujących się pod naszą kontrolą. Materiały wrażliwe lub osobiste są obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników i nie są przechowywane w otwartych przestrzeniach naszego serwera. Nasze zasady bezpieczeństwa zabraniają również przesyłania osobistych materiałów, takich jak numery kart kredytowych, chyba że zostały zaszyfrowane za pomocą zatwierdzonych metod.

Korzystamy z bezpiecznego dla płatności 3D / Verified by VISA PCI procesora płatności, który jest odpowiedzialny za zbieranie i przesyłanie wszystkich poufnych informacji o płatności. Spełniając rygorystyczne standardy bezpieczeństwa danych kart płatniczych (PCI DSS v1.2), twoje informacje o płatności są ściśle zabezpieczone i przekazywane tylko do VISA przez szyfrowane połączenie SSL (Secure Socket Layer). Nie zbieramy ani nie przechowujemy żadnych danych dotyczących płatności, ponieważ jest to obsługiwane przez nasz procesor płatności zgodny z PCI. Wybraliśmy nasz procesor płatności ostrożnie, po zapoznaniu się z mechanizmami i praktykami bezpieczeństwa, wiemy, że Twoje dane osobowe są przetwarzane z najwyższą starannością i bezpieczeństwem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Wybór / rezygnacja

Nie sprzedajemy informacji o klientach żadnym stronom trzecim. Przechowujemy twoje dane w naszych bazach danych w takich celach, jak audyty, śledzenie klienta, wymagania firmy wydającej karty kredytowe i przepisy bankowe. Od czasu do czasu wysyłamy do klientów wiadomości e-mail o ofertach specjalnych dotyczących zakupów odpowiadających ich potrzebom. Jeśli chcesz usunąć te informacje z naszych baz danych, wyślij wiadomość e-mail

Powrót